Základný, jednorazový kurz, inštruktor lyžovania / snowboardingu I. kvalifikačného stupňa marec 2016, Jasná


Prihláška na kurz


Akreditovaný vzdelávací kurz I. kvalifikačného stupňa pre inštruktorov lyžovania / snowboardingu  je základný kurz, ktorý vás pripraví na výučbu začiatočníkov a mierne pokročilých klientov. Kurz pozostáva z výučby na upravených a miernych svahoch a odborných teoretických blokov. Počas kurzu sa zameriame na techniku ukážok, správne prevedenie jázd, pedagogiku a metodiku. Naučíme Vás tiež, ako pracovať s deťmi a ako realizovať výučbu formou hier a animácií. Metodiku preberáme v slovenskom a cudzom jazyku (anglickom alebo nemeckom). Na začiatku kurzu získate od nás odborné materiály – metodiku a slovník odbornej terminológie.

Vzdelávanie realizujeme na základe udelenej akreditácie Ministerstva školstva SR č: 2015-17805/50053:8-30AA, a 2015-17805/50045:7-30AA.


Podmienka prijatia na kurz:

Ukončené základné vzdelanie. V prípade, že máte menej ako 18 rokov, zašlite nám poštou od Vášho zákonného zástupcu písomný súhlas s účasťou na kurze (rodič). Tlačivo nájdete na našom webe, prípadne vám zákonný zástupca (rodič) takéto tlačivo môže podpísať aj osobne v deň nástupu na kurz.

Cena:

Kurzovné 196,-€ + Skipas 81,- € + Ubytovanie 63,- € = 340,- €

Prihláška a platobné podmienky:

Po prihlásení na kurz – zaslaní Vašej prihlášky e-mailom na info@snowline.sk Vám zašleme zálohovú faktúru s platobnými údajmi. Prihlášku nám zašlite najneskôr do 25.novembra 2016. Kapacita kurzu je limitovaná.

Program:

Začíname: 2. decembra v Tatralandii – budova Holiday Village Tatralandia (HVT)
GPS: 49.107436, 19.573878

16:00-17:00 – Prezentácia a ubytovanie v Tatralandii
18:00 – Otvorenie kurzu, predstavenie lektorského zboru, rozdelenie do skupín, oznámenie programu a časového harmonogram kurzu
19:30-21:00 – Prednáška – 1. Teoretický blok
3. až 10. 12 – kurz
10. a 11. 12 – skúšky

Ďalšie dôležité informácie:

Ubytovanie je v chatkách Holiday Village Tatralandia. Každá chatka má plne vybavenú kuchyňu, spoločenskú miestnosť s TV, kúpeľňu so sprchou a WC, v areáli je wifi. Kúpeľnú taxu 1,-€ / osobu / noc uhradíte HVT v piatok pri ubytovaní. Parkovanie v rezorte je zdarma. Školiaca miestnosť je v budove HVT v areáli Tatralandie, kde budú každý večer prebiehať teoretické bloky (využívame školiace miestnosti v HVT, okrem termínu 2.-3.12. a 7.-8.12.2016, kedy budeme využívať školiacu miestnosť v Liptov aréne cca 5 min od HVT). Zabezpečili sme pre Vás obedy na dobrovoľnej báze. Obed v cene 3,30,- € v Happyende v Jasnej, platba denne na mieste. Skipasy nebudú vystavené na konkrétne meno, ale až po Vašom prvom prechode turniketom sa stanú neprenosnými. Turniket ku konkrétnemu skipasu zaznamená Vašu fotku. Váš skipas budete mať stále u seba. Ak by došlo k zámene, skipas bude zablokovaný bez nároku na jeho odblokovanie. Následne si budete môcť zakúpiť už len skipas v rámci pultového cenníka. Zálohu 2,- € za skipas uhradíte pri prevzatí skipasu. V posledný deň kurzu odovzdáte skipas v Infocentre, kde Vám bude vrátená záloha. Podrobné informácie a organizačné pokyny k dennej doprave do zimného strediska sa dozviete na otvorení kurzu. V stredisku máme zabezpečený depot lyží zdarma.
Nezabudnite si priniesť: písacie potreby, poznámkový blok, doklady (občiansky preukaz, karta poistenca), kompletnú lyžiarsku alebo snowbardovú výstroj, slnečné a lyžiarske okuliare, ochranný krém, lyžiarske rukavice, prilbu, lyžiarske alebo snowboardové oblečenie. Lyžiarom odporúčame, aby sa vyhli skialpinistickej výstroje a tiež prílišným twintip-om.

Storno kurzu:

V prípade nevhodných snehových podmienok si vyhradzujeme právo na zmenu strediska alebo zmenu termínu kurzu.  V prípade zrušenia kurzu vám bude vrátená plná čiastka vami uhradenej sumy.

Webky:

http://www.tatralandiavillage.sk/izby-a-bungalovy/
http://www.jasna.sk

Kontakt:

+421 911 036 460
e-mail: info@snowline.sk
www.snowline.sk


Prihláška na kurz


Pozvánka na stiahnutie:

pdf