DOŠKOĽOVACÍ KURZ I. STUPŇA INŠTRUKTOR LYŽOVANIA / SNOWBOARDINGU 3. – 4. december 2015, Jasná


Prihláška na kurz


doskolovaci-kurz-posterAbsolvovaním dvojdňového doškoľovacieho kurzu si predĺžite platnosť Vášho akreditovaného vzdelania.

Dvojdňový doškoľovací kurz je zameraný na metodiku, techniku jázd a videoanalýzu. Na začiatku kurzu získate od nás odborné materiály – metodiku a slovník odbornej terminológie.
Po ukončení kurzu Vám vystavíme osvedčenie s písomným hodnotením. Platnosť osvedčenia je 4 roky.
Vzdelávanie realizujeme na základe akreditácie udelenej Ministerstvom školstva SR č: 2015-17805/50053:8-30AA, a 2015-17805/50045:7-30AA.

Podmienka prijatia na kurz:

Licencia inštruktor/učiteľ lyžovania, snowboardingu I. stupňa akreditovaného vzdelávacieho zariadenia. Tlačivo nájdete na našom webe.

Cena:

Kurzovné 39,-€ + Skipas 20,- € + Ubytovanie 8,- € = 67,- €

Platobné podmienky:

Po prihlásení na kurz – zaslaní Vašej prihlášky e-mailom na info@snowline.sk Vám zašleme zálohovú faktúru s platobnými údajmi. Prihlášku nám zašlite najneskôr do 26.novembra. Kapacita kurzu je limitovaná.

Program:

3. decembra stretnutie v Jasnej – Maxiland Biela Púť
08:00-09:00 Prezentácia, skipasy, rozdelenie do skupín, rozdanie skrípt
09:00-15:00 Praktická časť – metodika, videozáznam jázd
17:00-20:00 Videoanalýza, prednáška
4. decembra
09:00-15:00 Praktická časť – návrat k jazdám podľa videoanalýzy, metodika, úvod do metodiky II.
stupňa

Ďalšie dôležité informácie:

Ďalšie dôležité informácie: Ubytovanie je v hoteli Liptov. Kúpeľnú taxu 1,-€ / osobu / noc uhradíte v hoteli pri ubytovaní. Možnosť ubytovania aj od 2. do 3. 12. na vyžiadanie. Vašu požiadavku nám prosím oznámte mailom na info@snowline.sk. Školiaca miestnosť je v objekte. Hotel disponuje parkovaním, wifi pripojením.
Zabezpečili sme pre Vás raňajky a obedy na dobrovoľnej báze. Raňajky 4,- € v hoteli Liptov (a lá carte) a obed v cene 3,30€ v Happyende v Jasnej, platba denne na mieste.
Skipas je neprenosný, je na Vaše meno s Vašou fotografiou. Zálohu 2,- € za skipas uhradíte pri prevzatí skipasu. V posledný deň kurzu odovzdáte skipas v Infocentre, kde Vám bude vrátená záloha.
V stredisku máme zabezpečený depot lyží a snowboardov zdarma.
Nezabudnite si priniesť písacie potreby, poznámkový blok, doklady (občiansky preukaz, karta poistenca, doklad o vzdelaní inštruktora), kompletnú lyžiarsku/snowboardovú výstroj, slnečné a lyžiarske okuliare, lyžiarske rukavice, prilbu, lyžiarske oblečenie a hlavne dobrú náladu.

Storno kurzu:

V prípade nevhodných snehových podmienok, vyhradzujeme si právo kurz presunúť do iného strediska alebo na iný termín. V prípade zrušenia kurzu Vám peniaze vrátime späť.

Kontakt:

+421 911 036 460
e-mail: info@snowline.sk
www.snowline.sk


Prihláška na kurz


Pozvánka na stiahnutie:

pdf