Základný, jednorazový kurz INŠTRUKTOR LYŽOVANIA / SNOWBOARDINGU I. kvalifikačného stupňa 4.-13.december 2015, Jasná


Prihláška na kurz


prvy-kurz-final-xlAkreditovaný vzdelávací kurz pre I. kvalifikačný stupeň je zostavený tak, aby Vás pripravil na výučbu začiatočníkov a mierne pokročilých klientov. Je to základný jednorazový kurz a pozostáva z výučby na upravených zjazdovkách, prevažne miernych svahov a odborných teoretických blokov. Počas kurzu sa zameriame na techniku, správne prevedenie jázd, pedagogiku a metodiku. Naučíme Vás tiež, ako pracovať s deťmi a ako realizovať výučbu formou hier a animácii. Metodiku preberáme v slovenskom a cudzom jazyku (anglickom alebo nemeckom). Na začiatku kurzu získate od nás odborné materiály – metodiku a slovník odbornej terminológie. Vzdelávanie realizujeme na základe udelenej akreditácie Ministerstva školstva SR č: 2015-17805/50053:8-30AA, a 2015-17805/50045:7-30AA.

Podmienka prijatia na kurz:

Ukončené základné vzdelanie. V prípade, že máte menej ako 18 rokov, zašlite nám poštou od Vášho zákonného zástupcu písomný súhlas s účasťou na kurze (rodič). Tlačivo nájdete na našom webe.

Cena:

Kurzovné 173,-€ + Skipas 63,- € + Ubytovanie 63,- € = 299,- €

Prihláška a platobné podmienky:

Po prihlásení na kurz – vyplnení on-line prihlášky Vám zašleme zálohovú faktúru s platobnými údajmi. Prihlášku nám zašlite najneskôr do 1.decembra. Kapacita kurzu je limitovaná.

Program:

Začíname 4. decembra v Tatralandii – budova Holiday Village Tatralandia (HVT)
GPS: 49.107436, 19.573878

16:00-17:00 Prezentácia a ubytovanie v Tatralandii
18:00 Otvorenie kurzu, predstavenie lektorského zboru, rozdelenie do skupín, Oznámenie programu a časového harmonogram kurzu
19:30-21:00 Prednášame – 1. Teoretický blok
5. až 12.dec. Intenzívne vzdelávame
12 a 13.dec. Skúšame Vás

Ďalšie dôležité informácie:

Ubytovanie je v chatkách Holiday Village Tatralandia. Každá chatka má plne vybavenú kuchyňu, spoločenskú miestnosť  s TV, kúpeľňu so sprchou a WC, v areáli je wifi. Kúpeľnú taxu 1,-€ / osobu / noc uhradíte HVT v piatok pri ubytovaní. Parkovanie v rezorte je zdarma. Školiaca miestnosť je v budove HVT, v areáli Tatralandie, kde budú každý večer prebiehať teoretické bloky.
Zabezpečili sme pre Vás obedy a večere na dobrovoľnej báze. Obed v cene 3,30€ v Happyende v Jasnej, platba denne na mieste, večera v HVT v Tatralandii 6,- €, tiež platba denne, na mieste.
Skipas je neprenosný, je na Vaše meno s Vašou fotografiou. Zálohu 2,- € za skipas uhradíte pri prevzatí skipasu. V posledný deň kurzu odovzdáte skipas v Infocentre, kde Vám bude vrátená záloha.
Organizačné pokyny k dennej doprave do zimného strediska si povieme pri otvorení kurzu.
V stredisku máme zabezpečený depot lyží a snowboardov zdarma.
Nezabudnite si priniesť písacie potreby, poznámkový blok, doklady (občiansky preukaz, karta poistenca), kompletnú lyžiarsku výstroj, slnečné a lyžiarske okuliare, lyžiarske rukavice, prilbu, lyžiarske oblečenie a hlavne dobrú náladu.

Storno kurzu:

V prípade nevhodných snehových podmienok, vyhradzujeme si právo kurz presunúť do iného strediska alebo na iný termín. V prípade zrušenia kurzu Vám peniaze vrátime späť.

Webky:

http://www.tatralandiavillage.sk/izby-a-bungalovy/
http://www.jasna.sk

Kontakt:

+421 911 036 460
e-mail: info@snowline.sk
www.snowline.sk


Prihláška na kurz


Pozvánka na stiahnutie:

pdf